Darmowa I Szybka wyszukiwarka Plików w Serwisie Chomikuj.pl- Szukaj w Chomiku z szybką i wygodną wyszukiwarką Chomikuj.pl

Published on by topnewsrom

Darmowa I Szybka wyszukiwarka Plików w Serwisie Chomikuj.pl- Szukaj w Chomiku z szybką i wygodną wyszukiwarką Chomikuj.pl


Czym jest serwis Chomikuj.pl

Chomikuj.pl to internetowy dysk, na którym możesz bez żadnych ograniczeń i za darmo przechowywać swoje pliki, takie jak: filmy, muzykę, gry, programy, ebooki, zdjęcia, dokumenty i inne. Serwis umożliwia także udostępnianie plików znajomym oraz przeglądanie, pobieranie i komentowanie zawartości kont innych użytkowników.

Bardzo duża liczba przechowywanych plików wszelkiego typu takich jak filmy zdjęcia, programy, gry, dokumenty, w Chomikuj.plwyróżnia ten serwis spośród innych serwisów hostingowych i wpływa na jego coraz większą popularność i oglądalność serwisu. Serwis Chomikuj.pl skupia wokół swoich zachomikowanych plików silnie zintegrowana społeczność często powracających internautów szukających nowości filmowych i muzycznych. Portal stanowi multimedialną platformę informacyjno rozrywkową, dzięki której każdy znajdzie coś dla siebie. Może równierz pobierać pliki dodawać opinie i komentarze oraz pobierać pliki z kont innych użytkowników, a także komunikować się z nimi. Chomikuj.pl jest to ciekawy i godny uwagi serwis także pod względem oprawy graficznej jak i funkcjonalności. Każdy użytkownik jest chomikiem, a Twój internetowy dysk to spiżarnia, a kopiowanie plików od innych i polecanie ich innym użytkownikom serwisu, to chomikowanie.

Na swoim Chomiku możesz tworzyć własne albumy zdjęć i podzielić się z innymi wspomnieniami z wakacji . Jeżeli nie masz jeszcze własnego Chomika – wyhoduj chomika tutaj .

W portalu Chomikuj.pl przechowywanych jest obecnie ponad miliard plików (!), a dzienna liczba osób odwiedzających serwis, szacowana jest na ponad 5 mln.

By ułatwić internautom szybko wyszukać ciekawy film, muzykę grę czy też dokument zachęcamy do korzystania z naszej wygodnej i szybkiej i darmowej wyszukiwarki wszystkich typów plików w serwisie chomikuj.pl - Od teraz szukaj w chomukuj.pl łatwo i przyjemnie.

 

 

Read More:

 

 

Published on Entertainment

To be informed of the latest articles, subscribe:
Comment on this post